Uuringud näitavad, et positiivsed ja õnnelikud inimesed elavad teistest kauem ning nende elukvaliteet on parem. Õnnelikud on tavaliselt need inimesed, kes tunnevad enda olemust väga hästi ning oskavad end soovitud suunas juhtida!

Kui Sina tead, kes Sa tegelikult oled, mida Sa tahad ja oled õnnestunud soovitu saavutamises võid pidada end üheks õnnelikuks inimeseks! 
Kui aga tunned, et ruumi on suuremale õnnele ning Sinus on tahet ja uudishimu ennast sügavamalt uurida siis oled oodatud osalema on-line kursusele: 

Teadlikkuse tõstmise teekond: Kes ma olen, mida ma tahan ja kuidas seda saada?

Eneseteadlikkuse tõstmise teekonnal ”Kes ma olen, mida ma tahan ning kuidas seda saada?” keskendume igas moodulis nelja nädala vältel 2 tunniste kohtumistega nendele kolmele küsimusele läbi erinevate vaatenurkade ning eelkõige just läbi iseenda olemuse ja kogemuse.   

  PS! Igale teekonnale on ka kaks tasuta kohta, kui Sinul on see tunne, et vajad tasuta võimalust siis anna teada, kirjutades info@midagihingele.ee!

Moodulite teemad on justkui peeglid, mis peegeldavad Sulle Sinu enda erinevaid tahke. Vaadates siiralt ja sügavalt iseendasse, saabki soovitud muutus toimuda kõige loomulikumal viisil.

Kursusel on võimalik osaleda ka moodulite kaupa!

HINNAINFO:

Ühe mooduli hind on 140€

Ostes kolm moodulit korraga on hind 360€

Selleks, et saada parim tulemus on soovitav alustada esimesest moodulist!

Me kõik oleme unikaalsed ning selle teekonna kestel saad Sa toetatud keskkonnas võimaluse võtta aega just iseendale ja enda sees toimuvale. Saad õppida end vaatlema sügavamalt nii mõtete, tunnete kui ka käitumise tasandil (saad selgust Sinu sees olevatest mustritest ja uskumussüsteemidest, oma lugudest ja takistustest. Saad teadlikumaks selle kohta, mis Sinu sees toetab Sind ja kus tasuks teha muudatusi).
Kuna täiskasvanuna me õpime eelkõige vaid läbi oma kogemuse siis on piisavalt aega pühendatud praktilistele tegevustele. Iga teemaga kaasneb kodune jõukohane ülesanne, mis pöörab tähelepanu sisemaailmale - aidates märgata, avastada, kogeda, ja mõista enda sees toimuvat ning avardades ühtlasi vaatenurka uutele võimalustele. Lisaks on kursusel osalejatele loodud kinnine Facebooki grupp, kus saab julgelt esitada küsimusi, peegeldada toimuvat ning jagada kogemusi.

KOOLITAJA: Külliki Koppel
Koolitaja kohta loe SIIT

KURSUSE LÕPUKS:

·    Saad teadlikumaks enda olemusest.

·    Saad teadlikumaks enda toimimise mehhanismidest.

·    Saad teadlikumaks mida Sa tegelikult tahad/vajad.

·    Saad teadlikumaks enda sees olevast potentsiaalist.

·    Saad teadlikumaks kuidas ennast juhtida õnne, rahulolu vms soovitud suunas.

TOIMUMISE AEG

Kohtume Zoomi keskkonnas 1x nädalas teisipäeviti  19.00- 21.00 alljärgnevalt:

2023 aasta toimumise ajad:

Moodul "Kes ma olen?" alustab 10.01.2023
järgnevad korrad: 17.01; 24.01; 31.01.2023

Moodul "Mida ma tahan?" alustab 21.02.2023
järgnevad korrad: 28.02; 07.03; 14.03.2023

Moodul "Kuidas seda saada?" alustab 04.04.2023
järgnevad korrad: 11.04; 18.04; 25.04.2023


Registreeri ennast teekonnale SIIT  


TAGASISIDE:

*Olen väga tänulik, et "Teadlikkuse tõstmise teekond" mu ellu tuli! Tean nüüd suurema selgusega, mis on minu unikaalne kutsumus, "identiteediülene missioon." See on nii taipamine kui sügav tunne, mis on juba aidanud teha rohkem endaga kooskõlas olevaid valikuid. Nautisin kursusel juhendatud meditatsioone, mis aitasid enda seest üllatavalt selgeid vastuseid saada, ühised jagamised olid ka väga toetavad. Teemapüstitused ja küsimused suunasid endasse vaatama viisidel, mille peale ma ise kindlasti poleks tulnud, märkama ka oma pimekohti. Külliki oskas kursuse nii üles ehitada, et see oli loogiline ja põnev, sisukas ja haarav... ja südamlik, soe. Tundsin, et oli turvaline kõiki mõtteid ja tundeid jagada, ruum oli hinnangutevaba. Kordagi ei hakanud igav ka, sest teooria vaheldus praktiliste ülesannetega. Tegutsen nüüd rõõmuga oma unistuste suunas. Hägune aimdus sai selgeks sihiks ja konkreetseteks sammudeks. Soovitan soojalt kursust kõigile, kes igatsevad suuremat selgust ja sihti elus, teadlikkust iseendast ja tahavad kogeda mõnusat teekonda heas seltskonnas!

Sain Külliki koolituselt palju - erinevaid mõtteteri ja selgemaid taipamisi enda toimimise kohta - mida ma tahan, kas ma tahan, kuidas ma tahan, miks ma tahan.

Väga meeldisid praktilised harjutused, nii koolituspäeva sees kui ka kodused tööd - need viisid enda sisevaatlusesse, mis tõi selgust juurde. Samuti saab nendega hästi ise edasi töötada ja tegeleda. Väga huvitav oli näiteks vajaduste ja tahtmiste teema - kuidas ära tunda, mis vajadused on minu erinevate tahtmiste taga ning miks …. ja sealt edasi hargneb veel tohutult nüansse.

See oli minu jaoks üks väga praktiline koolitus ja sellepärast soovitan seda kõigile, kes soovivad just midagi praktilist - kuidas, mis ja miks oma elus rahu, rõõmu, heaolu, kergust kogeda, mida igaüks ise selleks teha saab - ja mitte ainult teoreetilist filosofeerimist nende teemade üle.

Koolitus oli väga läbimõeldud ja hästi üles ehitatud - viis järjest sügavamale ja laiemale. Seda aitasid teha ka mõnusad meditatsioonid ja ühised jagamised ning arutelud!

Väga nautisin koolitajat - kuidas ja mis viisil ta kõike esitles, küsimusi lahendas ja juhendas. Lihtsalt suurepärane, kogenud ja väga professionaalne koolitaja - kõige paremas mõttes! Väga hea inimeste ja olukorra tunnetaja, oskuslik suhtleja, oskab luua väga meeldiva, sooja ja usaldava keskkonna ning ülimalt hea tunne jääb sisse, sest tal on oskus näha kõiges ja kõigis ka alati midagi head ja sellele tähelepanu juhtida!

Aitäh!