AGAPE: oma olemusse lõõgastumise päev

Sündmused

Kommenteeri

Armastus on enamat kui ilus tunne kahe inimese vahel. See on meie olemus ja Universumi vägevaim jõud. Armastusega tehtud töö kannab vilja ja toob rõõmu, armastusega öeldud sõnu kuuldakse südamega, armastusega vastu võetud otsused tõstavad meid helgemasse reaalsusesse. Armastuse arvukad väljendusvormid muudavad elus olemise rikkalikuks kogemuseks.

Armastus võidab kõik… ja see on meis kõigis olemas! Vahel lihtsalt unustame, mõjutatuna elukogemusest, lapsepõlvemustritest ja argistressist. Kuid armastuse allikas ei kao kuskile. Nii iidsed traditsioonid kui moodsad müstikud on avastanud, et mida rohkem iseend tundma õpime, seda sügavamalt võime kogeda armastust oma olemusena.

Seda taju või seisundit võib nimetada Agapeks. Ehkki Agape tähendusväli võib inimeseti pisut erineda, varieerudes sõbraarmastusest religioosse varjundiga tunde või tingimusteta hoolimiseni, on Agape tuumaks armastus, mis ületab argisuse piirid. See, millistes toonides Sina seda armastuse spektri imelist osa tajud, on osa Su hinge unikaalsest ilust.

Tule tutvu Agape ja armastuse nelja alustalaga: heatahtlikkus, kaastunne, rõõm, vabadus - ning saa teada, kuidas neid oma elus veelgi paremini rakendada. Teeme erinevaid transformatiivseid harjutusi ja praktikaid nii kehale kui meelele, et lõõgastuda oma tõelisesse olemusse.

MIS SIND EES OOTAB?

Sellel päeval saad…

 ... teadmisi ja praktilisi harjutusi oma heaolu parandamiseks,

 ... kogeda, kuidas saavutada sügavamat kontakti armastusega iseendas ja usaldada  oma sisehäält.

 ...  kogeda mõnusaid praktikaid iseendasse vaatamiseks:

Vabastav hingamine  on kõigile jõukohane süvameditatsioon. Hingamisega koos on meele vaigistamine lihtsam, ühendusse oma keha, tunnete ja teadvustamatusega.

Helirännak on võimas viis, et meid lõõgastada ja lõdvestada või hoopis aktiveerida ja stimuleerida. Tervendus toimib mitmel tasandil korraga: inimesed kogevad tervenemist füüsilistest hädadest, mentaalsest pingest, ärevusest, paanikast ja paljust muust ning naudivad mõnusamat enesetunnet. Toimub avardumine uutele vaatenurkadele ja võimalustele, oma sise(südame)hääle äratundmine ja kuulamine ning lahenduste leidmine uuelt tasandilt - endaga kooskõlas olemisest.

Reikienergiaga toetatud sisemise lapse tervendus on juhendatud meditatiivne praktika, mis aitab meil saada kontakti selle osaga endast, millest saab alguse meie sisemine tasakaal. Pöörame pilgu sissepoole ja väljendame mängulistel viisidel seda, mis sealt leiame - nii saab meile kõigile tegelikult loomuomane rõõm taas esile tulla.

Tundetantsudega saame parema kontakti oma keha ja tunnetega. Liigume läbi erinevate faaside, mis aitavad järk-järgult vabastada allasurutud tundeid. Muusika ja liikumisega saad väljendada kõike, mis Sinu sees on, tantsida vabalt ja lõõgastunult õndsust nautida. Teekonna lõpuks oled teinud ruumi uuele kergusele enda sees.


Praktikad on jõukohased nii enesearengu maailma alles avastavale huvilisele kui juba kogenud siseilma rändurile.

TULE SIIS, kui soovid:

  • lõõgastust ja leevendust argipingetele;
  • end paremini mõista;
  • end paremini tunda;
  • teada, mida saad ise enda heaoluks ära teha ja kuidas ennast toetada;
  • avada endas uusi armastuse tasandeid;
  • iseennast ja elu rohkem usaldada;
  • kohtuda teiste säravate südametega;
  • kogeda grupi energia väge (koos on praktikad võimsamad)! 

Registreerimine kuni 2.11.2022 (k.a.).

Selga pane mugavad riided. Võta kaasa ka oma joogipudel ja hea tuju 🙂

Osaluspanus:

EARLY BIRD 75€ (kuni 22.10)

EXCITED BIRD 90€ (alates 23.10)

Koha kinnitab registreerimistasu 30€

Taga endale koht ja maksa registreerimistasu või kogusumma läbi FIENTA
Registreerimistasu makstes saad ülejäänud osa tasuda kohapeal sularahas.

Hind sisaldab kergeid eineid päeva jooksul.

MEIST:

“Säravate südamete võrgustik” on teadlik, elurõõmus ja ühtehoidev kogukond. Siin võid tunda ennast koduselt, lõõgastunult, vabalt, hoitult ja inspireeritult.

Särava südame saavutame siis, kui oleme teadlikult harmoonias. Säravate Südamete Võrgustiku oleme loonud selleks, et üksteist võimestada meie kõigi teekonnal iseendani ja olla toetatud nii elu imedes kui keerdkäikudes. Igaüks saab mõjutada oma südamesära ja olla inspiratsiooniks teistele. Üheskoos särame eredamalt!

LÄBIVIIJAD

Külliki Koppel - pikaajaline juhtimise ja enesearengu koolitaja ning holistiline terapeut

Kristi Saar - muusik, viiuldaja, õpetaja, heliterapeut

Minni Moyle - reikiterapeut ja kunstiõpetaja

Terje Õunap - toiduvõlur ja hingamisterapeut

Loe meie kohta lähemalt  SIIT

Sellest ei saa kuskilt lugeda, saab vaid ise tulla ja kogeda!


Lisa kommentaar

Email again: