Filtreeri postitusi

„Olemise ilu“ audiofail kuulamiseks

Mul on rõõm jagada artikli „Olemise ilu“ helifaili.

Suured tänud Meryle, kes soovis selle sisse lugeda ja jagada enda Youtube kanalis „Sõnad mis puudutavad“.

Kindlasti leiad sealt kanalist veel imepäraseid elamusi kuulamiseks!

Mina loodan, et „Olemise ilu“ sõnade taga peituv puudutab Sind ning aitab luua elu soovitud suunas!

https://www.youtube.com/watch?v=fmSyd_tbTmg 

Head kuulamist!

Tekst: Külliki
Loe lisaks

Kuidas alustada hommikut produktiivselt – buddhamunga pilgu läbi?

Kevadise uue alguse ja värskusega ootab inimolemus tihti ka uusi „tuuli“ igapäevasesse ellu. Muudatused ei peagi olema suured - meel jääb rahule ka igapäevastele harjumustele uue tähenduse andmisega.

Minu jaoks on hommik eelkõige see aeg, mil luua eesoleva päeva energiat ja üle vaadata ning planeerida tegemisi.

Produktiivsus ja minimalism on need märksõnad mida buddhamungad on järginud juba 2600 aastat. Kui midagi on nii kaua praktiseeritud, siis võib-olla sobiks ka meil nendelt midagi enda ellu rakendada.

Avastasin ühe buddhamunga tutvustuse kuidas oma hommikuid paremaks teha.

Mõned soovitused, mille välja noppisin ja kohandasin ilmalike eluga.

Loe lisaks

Heateod

Head teod viivad heale teele, helgesse olemisse. Nad on kerged tulema ja minema, kuid saame neid õige tähelepanu abil tihedamini enesele külla kutsuda. Me mitte ei teeks head ainult teistele, vaid läbi selle ka endale, teistele andmine tekitab heaolu meie ümber ja hinges.
Loe lisaks

Manifesteerimise 5 sammu

1.     Tea, mida sa tahad!

Kas sulle on tuttav olukord, kus tahaks midagi head, aga ei tea ise ka, mis see täpselt on? Või tead täpselt seda, mida ei taha ja keskendudki sellele?

Kui me ei sõnasta täpselt seda, mida soovime, ei saa ka soov kuidagi täituda. Mäletan selgelt, kuidas 7 aastat tagasi alustasin teadliku manifesteerimisega korrates iga päev „mul on kaks tervet last ja suur korter“, soovisin väga teist last ja suuremat elamispinda. Sündis täpselt soovitu: kahe aasta pärast oli mul kaks tervet last ja suur korter. Aga kuna armastava partneri soovimine läks meelest, siis peagi olin selles olukorras üksi. Üksi oma kahe terve lapsega suuremal elamispinnal.

Loe lisaks

Olemise ilu

Oled Sa kunagi mõelnud, mis on Sinu elu kolm ilusaimat hetke. Tõenäosus, et siia kolmikusse satuvad laste sünd, armastatuga kohtumine või abiellumine on väga suur. Kui nüüd aga laiendada seda TOPi kümneni või kahekümneni siis mis sinna veel mahuvad? Tõenäoliselt suuremad õnnestumised - näiteks erinevate koolide lõpetamine, oma kodu soetamine, unistuste reisid, karjääri-; spordi-; või loomingulised saavutused. Kui neid sündmusi seada tähtsuse järjekorda siis mis määrab järjekorras paiknemise? Mis on see määrav tunne, mille järgi otsustad? On see rõõm, õnn, rikkus, optimism, enesekindlus, ülevus, saavutustunne, võimekus, armastus? Mis on Sulle kõige tähtsam?

Loe lisaks

Arhiiv