Filtreeri postitusi

Manifesteerimise 5 sammu

1.     Tea, mida sa tahad!

Kas sulle on tuttav olukord, kus tahaks midagi head, aga ei tea ise ka, mis see täpselt on? Või tead täpselt seda, mida ei taha ja keskendudki sellele?

Kui me ei sõnasta täpselt seda, mida soovime, ei saa ka soov kuidagi täituda. Mäletan selgelt, kuidas 7 aastat tagasi alustasin teadliku manifesteerimisega korrates iga päev „mul on kaks tervet last ja suur korter“, soovisin väga teist last ja suuremat elamispinda. Sündis täpselt soovitu: kahe aasta pärast oli mul kaks tervet last ja suur korter. Aga kuna armastava partneri soovimine läks meelest, siis peagi olin selles olukorras üksi. Üksi oma kahe terve lapsega suuremal elamispinnal.

Loe lisaks

Ole ise oma elu looja

On tormijärgne rõske varahommik ja vurame ratastel läbi pimeda Tallinna 11-aastase pojaga kooli poole. Sõit kestab 10 minutit. Vestleme sellest, kui tore on tema praegune inglise keele õpetaja ja kui positiivne mõju on olnud tema õpitulemustele sellel, kuidas ta ise ainesse ja õpetajasse suhtub. Mul on siiralt hea meel mitte selle üle, et hinded on paranenud, vaid selle üle, et ta ennast eelmise õppeaastaga võrreldes nii palju paremini inglise keele tunnis tunneb.

Loe lisaks

5 vajadust, mis peegeldavad paarisuhte tervist

Kas oled jätkuvalt paarisuhtes, milles ennast ammu õnnelikuna ei tunne? Võib-olla mõtled, et „niikuinii midagi ei muutu“ või „teistel on veel kehvem olukord“ või usud ütlusesse „tuleb uus ja hullem“ või juhindud mingist muust uskumusest. Ükskõik, mida endale kinnitad, igal juhul on sul õigus ja saad seda, mida lood. Inimene on võimeline harjuma ja leppima peaaegu kõigega, sest riskiga enda vajaduste eest seista kaasneb mugavustsoonist välja astumine ja see on loomulikult ebamugav, vähemalt esialgu.

Loe lisaks