Filtreeri postitusi

„Olemise ilu“ audiofail kuulamiseks

Mul on rõõm jagada artikli „Olemise ilu“ helifaili.

Suured tänud Meryle, kes soovis selle sisse lugeda ja jagada enda Youtube kanalis „Sõnad mis puudutavad“.

Kindlasti leiad sealt kanalist veel imepäraseid elamusi kuulamiseks!

Mina loodan, et „Olemise ilu“ sõnade taga peituv puudutab Sind ning aitab luua elu soovitud suunas!

https://www.youtube.com/watch?v=fmSyd_tbTmg 

Head kuulamist!

Tekst: Külliki
Loe lisaks

Kas TEEN selleks, et OLLA või OLEN selleks, et TEHA?

Kas inimene on üldiselt oma eluga rahul - õnnelik, harmoonias? Või kas peab millegi parema poole püüdlema? Millegi parema poole kui on praegu? Parema elu, parema iseenda poole?

Vahel tekib enesearengu teemaga seoses suur vastupanu. Otsime enesearengus justkui võimalust muuta midagi paremaks. Iseennast, ümbrust, teisi, võib-olla lausa kogu maailma. Ja igati loogiline, sest järelikult on midagi, millega me praegu pole rahul. Ja see kõik olekski hästi. Peaaegu. Kuid midagi häirib mind selles, et arengu motiiviks on paremaks saamine. Justkui oleks võti õnnelikkuse ja harmoonia juurde paremaks saamine.

Loe lisaks

Mina kui mitmel tasandil looja

Leian end ikka ja jälle inimesi imetlemast – millised loojad?

Ja ärge mõistke valesti, ma ei pea hetkel silmas suuri kunstnikke, vaid igaühte meist. Me kõik oleme loojad. Me loome siin ilmas pidevalt, lihtsalt me ei teadvusta seda nii tihti kui võiks. Me loome läbi igapäevaste tegevuste, looming võib olla materiaalne ja püsiv või ka hetkes toimuv ning kaduv füüsilisel tasandil.

Loe lisaks

7 praktilist soovitust kuidas jõuda  pikaajalise ning õnnelikku kooseluni!

Mis te arvate, kas pikaajaline kooselu on pigem õnnistus või õnnetus?  Eks see sõltub ikka vaataja uskumustest, tunnetest ja teadlikkusest.

Tihti võib kooselu tunduda lausa piin (eriti kõrvalt vaatajatele), eelkõige siis kui kooseluga kaasnevad pidevad tülid, süüdistused või kaitsekõned. Teisalt ei pea suhtes olema erilisi probleeme, kasvatakse lihtsalt lahku ning kooselu võib jätkuda vaid materiaalse mugavuse tõttu. Ja siis leidub ka neid, kes on tõeliselt õnnelikud, vaatamata kõigele, mis elu neile teele ette veeretab.

Ükskõik millise kooseluga tegu ka ei ole, leidub igas suhtes, ka kõige piinarikkamas, mingi toimiv süsteem, millega üksteise vajaduste tühimikke täidetakse. Ja nii kaua kui see süsteem toimib, toimib ka kooselu.


Loe lisaks

Arhiiv