Filtreeri postitusi

Heliteraapia - müstiline, lihtne ja võimas! Mis see on ja mida see Sinu heaks teha saab?

Helidel on meile väga võimas mõju.

Üks lihtsamaid näiteid selleks on filmid - kujuta ette mõnda filmi, eriti kas fantaasia- või õudusfilmi, ja nüüd võta sellel filmil heli ära. See film ei tundu enam üldse fantastiline ega õudne. Miks? Ilma muusikata ei teki meis nii kiirelt teatud sagedusi ja vibratsioone, mis tekitavad omakorda teatud seisundeid. Muusika mõjutab meie psüühikat oluliselt.

Loe lisaks

Mis juhtub emotsioonidega, kui neid teadlikult kogeda?

Kõik algab iseendast. Kõik muutused. Ka kollektiivsed muutused algavad igaühest endast. Kuid muuta pole vaja välist, vaid oma siseperspektiivi. Ja selle peale muutub ka väline. Et see võimalik oleks, on vaja silmitsi seista oma tunnete, hirmude, oma ebamugavuse, oma väärtusetuse, kõigega, mis minus on. Need erinevad kihid vajab päevavalgele tulemist ja õppimist, kuidas nende kihtidega elutervelt toime tulla. See võimaldab illusioonil ja võitlusel langeda.

Mis võimalused meil enda sisemaailmaga tegelemiseks on, sellest kirjutab üks põnev artikkel. Jagan seda Sinuga, et saad ka inspiratsiooni ammutada, kuidas oma emotsioonidele, oma mustritele otsa vaadata ja mida teadlik tähelepanu nendega teeb.

Artikkel on võetud veebilehelt https://www.jeshua.net/ee/

Kuna sellel lehel on palju erinevaid artikleid, kuid mitte eraldi aadressidega, siis toon siia ära terve artikli teksti.

Jagan Sinuga ka seda lugemist toetavat muusikat:  Merlya&Christie

Autor: Kristi SaarLoe lisaks

Olemise ilu

Oled Sa kunagi mõelnud, mis on Sinu elu kolm ilusaimat hetke. Tõenäosus, et siia kolmikusse satuvad laste sünd, armastatuga kohtumine või abiellumine on väga suur. Kui nüüd aga laiendada seda TOPi kümneni või kahekümneni siis mis sinna veel mahuvad? Tõenäoliselt suuremad õnnestumised - näiteks erinevate koolide lõpetamine, oma kodu soetamine, unistuste reisid, karjääri-; spordi-; või loomingulised saavutused. Kui neid sündmusi seada tähtsuse järjekorda siis mis määrab järjekorras paiknemise? Mis on see määrav tunne, mille järgi otsustad? On see rõõm, õnn, rikkus, optimism, enesekindlus, ülevus, saavutustunne, võimekus, armastus? Mis on Sulle kõige tähtsam?

Loe lisaks