Filtreeri postitusi

Mis on Säravate Südamete Võrgustik?

Särava südame saavutame siis, kui oleme teadlikult harmoonias. Sellises seisundis tunneme end võrratult ja seda kogevad ka teised. Säravate Südamete Võrgustiku oleme loonud just seepärast - et üksteist võimestada ja toetada nii elu imedes kui keerdkäikudes. Igaüks saab mõjutada oma südamesära ja olla inspiratsiooniks teistele. Üheskoos särame eredamalt.

Loe lisaks

„Olemise ilu“ audiofail kuulamiseks

Mul on rõõm jagada artikli „Olemise ilu“ helifaili.

Suured tänud Meryle, kes soovis selle sisse lugeda ja jagada enda Youtube kanalis „Sõnad mis puudutavad“.

Kindlasti leiad sealt kanalist veel imepäraseid elamusi kuulamiseks!

Mina loodan, et „Olemise ilu“ sõnade taga peituv puudutab Sind ning aitab luua elu soovitud suunas!

https://www.youtube.com/watch?v=fmSyd_tbTmg 

Head kuulamist!

Tekst: Külliki
Loe lisaks

Kuidas alustada hommikut produktiivselt – buddhamunga pilgu läbi?

Kevadise uue alguse ja värskusega ootab inimolemus tihti ka uusi „tuuli“ igapäevasesse ellu. Muudatused ei peagi olema suured - meel jääb rahule ka igapäevastele harjumustele uue tähenduse andmisega.

Minu jaoks on hommik eelkõige see aeg, mil luua eesoleva päeva energiat ja üle vaadata ning planeerida tegemisi.

Produktiivsus ja minimalism on need märksõnad mida buddhamungad on järginud juba 2600 aastat. Kui midagi on nii kaua praktiseeritud, siis võib-olla sobiks ka meil nendelt midagi enda ellu rakendada.

Avastasin ühe buddhamunga tutvustuse kuidas oma hommikuid paremaks teha.

Mõned soovitused, mille välja noppisin ja kohandasin ilmalike eluga.

Loe lisaks

Heateod

Head teod viivad heale teele, helgesse olemisse. Nad on kerged tulema ja minema, kuid saame neid õige tähelepanu abil tihedamini enesele külla kutsuda. Me mitte ei teeks head ainult teistele, vaid läbi selle ka endale, teistele andmine tekitab heaolu meie ümber ja hinges.
Loe lisaks

Kas TEEN selleks, et OLLA või OLEN selleks, et TEHA?

Kas inimene on üldiselt oma eluga rahul - õnnelik, harmoonias? Või kas peab millegi parema poole püüdlema? Millegi parema poole kui on praegu? Parema elu, parema iseenda poole?

Vahel tekib enesearengu teemaga seoses suur vastupanu. Otsime enesearengus justkui võimalust muuta midagi paremaks. Iseennast, ümbrust, teisi, võib-olla lausa kogu maailma. Ja igati loogiline, sest järelikult on midagi, millega me praegu pole rahul. Ja see kõik olekski hästi. Peaaegu. Kuid midagi häirib mind selles, et arengu motiiviks on paremaks saamine. Justkui oleks võti õnnelikkuse ja harmoonia juurde paremaks saamine.

Loe lisaks

Arhiiv