Filtreeri postitusi

Mis on Säravate Südamete Võrgustik?

Särava südame saavutame siis, kui oleme teadlikult harmoonias. Sellises seisundis tunneme end võrratult ja seda kogevad ka teised. Säravate Südamete Võrgustiku oleme loonud just seepärast - et üksteist võimestada ja toetada nii elu imedes kui keerdkäikudes. Igaüks saab mõjutada oma südamesära ja olla inspiratsiooniks teistele. Üheskoos särame eredamalt.

Loe lisaks

„Olemise ilu“ audiofail kuulamiseks

Mul on rõõm jagada artikli „Olemise ilu“ helifaili.

Suured tänud Meryle, kes soovis selle sisse lugeda ja jagada enda Youtube kanalis „Sõnad mis puudutavad“.

Kindlasti leiad sealt kanalist veel imepäraseid elamusi kuulamiseks!

Mina loodan, et „Olemise ilu“ sõnade taga peituv puudutab Sind ning aitab luua elu soovitud suunas!

https://www.youtube.com/watch?v=fmSyd_tbTmg 

Head kuulamist!

Tekst: Külliki
Loe lisaks

Rännak tundetoonide raamatukokku

2011. aastal ei suutnud kunstnik Martin Creed otsustada, kas jätta oma teosel tuled põlema või kustutada need ära. Lõpuks leidis ta, et see võiks olla hoopis eraldi teos. Sündis „Töö nr 227,“  mis seisnes tühjas näitusesaalis iga viie sekundi järel kustuvates ja süttivates tuledes. Teost on tänaseks eksponeeritud üle maailma, see on olnud intrigeerivaks jutuaineks kunstikriitikas ja võitnud tähtsaid auhindu.

Minuga juhtus samuti hiljuti nii, et hakkasin milleski kahtlema. Kirjutasin artiklit ja ei teadnud, kuidas seda ikkagi üles ehitada ja täpselt sõnastada. Üks või teine, kolmas või neljas lähenemine… Tähtaeg oli juba lähenemas, tundsin aja survet ja vajadust jõuda täiusliku tulemuseni. Loomine… ei voolanud. Ebamugav olukord.

Loe lisaks

Manifesteerimise 5 sammu

1.     Tea, mida sa tahad!

Kas sulle on tuttav olukord, kus tahaks midagi head, aga ei tea ise ka, mis see täpselt on? Või tead täpselt seda, mida ei taha ja keskendudki sellele?

Kui me ei sõnasta täpselt seda, mida soovime, ei saa ka soov kuidagi täituda. Mäletan selgelt, kuidas 7 aastat tagasi alustasin teadliku manifesteerimisega korrates iga päev „mul on kaks tervet last ja suur korter“, soovisin väga teist last ja suuremat elamispinda. Sündis täpselt soovitu: kahe aasta pärast oli mul kaks tervet last ja suur korter. Aga kuna armastava partneri soovimine läks meelest, siis peagi olin selles olukorras üksi. Üksi oma kahe terve lapsega suuremal elamispinnal.

Loe lisaks

Olemise ilu

Oled Sa kunagi mõelnud, mis on Sinu elu kolm ilusaimat hetke. Tõenäosus, et siia kolmikusse satuvad laste sünd, armastatuga kohtumine või abiellumine on väga suur. Kui nüüd aga laiendada seda TOPi kümneni või kahekümneni siis mis sinna veel mahuvad? Tõenäoliselt suuremad õnnestumised - näiteks erinevate koolide lõpetamine, oma kodu soetamine, unistuste reisid, karjääri-; spordi-; või loomingulised saavutused. Kui neid sündmusi seada tähtsuse järjekorda siis mis määrab järjekorras paiknemise? Mis on see määrav tunne, mille järgi otsustad? On see rõõm, õnn, rikkus, optimism, enesekindlus, ülevus, saavutustunne, võimekus, armastus? Mis on Sulle kõige tähtsam?

Loe lisaks

Arhiiv