Filtreeri postitusi

Ole ise oma elu looja

On tormijärgne rõske varahommik ja vurame ratastel läbi pimeda Tallinna 11-aastase pojaga kooli poole. Sõit kestab 10 minutit. Vestleme sellest, kui tore on tema praegune inglise keele õpetaja ja kui positiivne mõju on olnud tema õpitulemustele sellel, kuidas ta ise ainesse ja õpetajasse suhtub. Mul on siiralt hea meel mitte selle üle, et hinded on paranenud, vaid selle üle, et ta ennast eelmise õppeaastaga võrreldes nii palju paremini inglise keele tunnis tunneb.

Loe lisaks

Mina kui mitmel tasandil looja

Leian end ikka ja jälle inimesi imetlemast – millised loojad?

Ja ärge mõistke valesti, ma ei pea hetkel silmas suuri kunstnikke, vaid igaühte meist. Me kõik oleme loojad. Me loome siin ilmas pidevalt, lihtsalt me ei teadvusta seda nii tihti kui võiks. Me loome läbi igapäevaste tegevuste, looming võib olla materiaalne ja püsiv või ka hetkes toimuv ning kaduv füüsilisel tasandil.

Loe lisaks

Loomise lõpmatud võimalused

Meie kõigi jaoks võib tähendada looming ja loomine midagi väga erinevat. Kuid mingi sama joon on meie kõigi jaoks selles siiski alati sees - miks me loome? Mis tunne on .... LUUA? Mis tunne on loomises? Miks meil on vajadus luua? Võime tuua erinevaid põhjuseid - ilu, praktilisus, jne. Aga kas sügavam põhjus võib olla, et see - LOOMINE - avardab meie olemust? Läbi selle nihutame enda piire, võibolla peame vahel ületama ennast, katsetama uut, olema valmis millekski uueks. Ja see võib vahel olla hirmutav. Kuid see magusus, mis LOOMISEGA kaasas käib on siiski alati nii palju magusam, et olemegi nõus oma piire avardama. Oma avarama olemusega kohtuma. Loomises on avardumise magusus...

Soovin jagada teiega ühte videot, kus peategelasel on oma huvitav vaatenurk LOOMISELE.
Link videole: https://www.youtube.com/watch?v=900MTMhNQKc

Autor: Kristi Saar
Loe lisaks