Filtreeri postitusi

Mis on Säravate Südamete Võrgustik?

Särava südame saavutame siis, kui oleme teadlikult harmoonias. Sellises seisundis tunneme end võrratult ja seda kogevad ka teised. Säravate Südamete Võrgustiku oleme loonud just seepärast - et üksteist võimestada ja toetada nii elu imedes kui keerdkäikudes. Igaüks saab mõjutada oma südamesära ja olla inspiratsiooniks teistele. Üheskoos särame eredamalt.

Loe lisaks

Südamed tunnevad ära hinge tõe helides

Kas oled märganud, et mõnda inimest võiks lõputult kuulata ja pole isegi väga vahet, millest ta räägib?

Hääl on nagu hologramm ja selles peegelduvat informatsiooni võtame enamasti vastu alateadlikult. Helipakett sisaldab teavet nii meie füüsilise, psühholoogilise kui energeetilise seisundi kohta. Ehk oled märganud ka ebamugavustunnet, kui keegi väga kõrge ja kileda häälega midagi räägib? Ebasiiruse tunneme ära kogu kehaga. Sama kehtib ka vastupidise puhul. Siiras hääl on pigem madal ja sügav.

Loe lisaks

7 praktilist soovitust kuidas jõuda  pikaajalise ning õnnelikku kooseluni!

Mis te arvate, kas pikaajaline kooselu on pigem õnnistus või õnnetus?  Eks see sõltub ikka vaataja uskumustest, tunnetest ja teadlikkusest.

Tihti võib kooselu tunduda lausa piin (eriti kõrvalt vaatajatele), eelkõige siis kui kooseluga kaasnevad pidevad tülid, süüdistused või kaitsekõned. Teisalt ei pea suhtes olema erilisi probleeme, kasvatakse lihtsalt lahku ning kooselu võib jätkuda vaid materiaalse mugavuse tõttu. Ja siis leidub ka neid, kes on tõeliselt õnnelikud, vaatamata kõigele, mis elu neile teele ette veeretab.

Ükskõik millise kooseluga tegu ka ei ole, leidub igas suhtes, ka kõige piinarikkamas, mingi toimiv süsteem, millega üksteise vajaduste tühimikke täidetakse. Ja nii kaua kui see süsteem toimib, toimib ka kooselu.


Loe lisaks