Mis on Säravate Südamete Võrgustik?

Kasulikku

Kommenteeri

Särava südame saavutame siis, kui oleme teadlikult harmoonias. Sellises seisundis tunneme end võrratult ja seda kogevad ka teised. Säravate Südamete Võrgustiku oleme loonud just seepärast - et üksteist võimestada ja toetada nii elu imedes kui keerdkäikudes. Igaüks saab mõjutada oma südamesära ja olla inspiratsiooniks teistele. Üheskoos särame eredamalt.

Meie süda on enamat kui pump, mis kehas verd ringluses hoiab. Me rinnaku keskel asub üks olulisemaid organeid ja väekeskuseid, milles peitub ajatu tarkus ja tervendav jõud. HeartMath instituudi uuringutest selgub, et meie südamete magnetväljad mõjutavad ka üksteist. Kui näiteks laua ümber istub neli inimest, kellest kolme väli on koherentne (ehk siis süda ja aju on mõõdetavas harmoonias, see on rõõmu, rahu ja kerguse seisund) võib neljas kaaslane, kelle väli on mittekoherentne (stressi, ärevuse, hirmu seisund) end peagi samuti koherentsest seisundist leida. Ilmselt aimasid seda juba ka intuitiivselt. :)

Iga inimene soovib kogeda rahu, rõõmu ja armastust. Saladus seisneb selles, kuidas need enda seest üles leida. Meil on siis rohkem anda, oleme loomingulisemad, energilisemad ja julgemad, rohkem kohal, ühenduses oma unikaalsete annetega.

Läbi südame elades jõuab sära meie igapäevastesse tegevustesse ja olemistesse. Meil kõigil on see ühendus olemas ja seda aktiveerides saab iga inimene tuua siia maailma ilu, headust, mõistmist, rõõmu ja kogeda ennast õnnelikuna.

Kuidas leida sügavam ühendus oma südamega?

See on meie kirg.

Kohtusime meditatsiooni ringides ja avastasime, kui ilus on üheskoos kasvada, kui ilus ja toetav on jagada teekonda.

Teekonnal iseendani võib juhtuda, et need inimesed, kellega me seni oleme koos aega veetnud, ei pruugi meist enam aru saada. Nendel hetkedel ja perioodidel on kuldaväärt sellised inimesed, kes on midagi taolist kogenud ja kes teavad olla lihtsalt olemas, jagavad oma teekonda ja tööriistu, kuidas jõuda oma sisemise valguseni, kuidas lahti lukustada kergus ja rõõm, mis on igaühe jaoks võimalik.

Ning koos - rõõmus ja kerguses ja mõnikord ka valus ja nukruses edasi liikudes on tohutu väärtus see, kui omame võrgustikku, kus inimesed on teadlikud sellest, mis on võimalik… kus osatakse ka märgata, kui me oleme alateadlikes mustrites ja varjudes.

Sõbrad, kes oskavad ühtaegu hoida kõrgemat versiooni meist, hoida valgust, hoida tingimusteta armastavat ruumi… Ja kes samal ajal oskavad meile vajadusel õrnalt ja taktitundeliselt peegeldada, kui me parasjagu ei ole harmoonilises kooskõlas oma tegeliku potentsiaaliga.

Need on põhjused, miks me oleme loonud säravate südamete võrgustiku - et üksteist võimestada ja jagada oma lugusid ning tööriistu, kuidas iseendasse ja läbi enda ka maailma suuremat rahu, rõõmu ja armastust tuua.

Oled väga teretulnud meid jälgima FB-is või liituma kinnise grupiga, kus jagame kogetut, hoitud turvalises ruumis.

Ootame Sind üheskoos looma, endas uusi tasandeid avama ja jagama enda südamest tulnud loomingut.

Armastusega,

Säravad Südamed

Lisa kommentaar

Email again: