Kuidas valida ennast toetavad uskumused?

Kasulikku

Kommenteeri
Teadlikkus on viimasel ajal järjest popimaks muutuv sõna. Ja minu meelest seda täiesti põhjendatult. Oleme jõudnud arengujärku, kus meid ei rahulda mingi “programmi” täitmine, mingi “programmi” järgi elamine. Tahame saada teadlikuks, mis meid juhib, mis meie elu tegelikult juhib.

Minu kogemus on, et meie elu juhivad meie uskumused. Enamasti on need alateadlikult. Võib-olla oleks täpsem öelda - siiani on need enamasti alateadlikud. Järjest tõuseb inimestes soov nendest teadlikuks saada. Paradoks on muidugi selles, et kuni uskumused on alateadlikud, siis me ei saa aru, et need meid juhivad ja tundubki, et MISKI meid juhib.

Sellega tegelevad mitmed erinevad teraapiad, et meie erinevaid uskumusi “päevavalgele” tuua, et nendest teadlikuks saaksime. Sest siis on võimalik ka neid muuta. Ja kui neist teadlikuks saada ja muuta, ei saa enam rääkida, et MIS meid juhib, vaid KES meid juhib. Mina. Olen looja. Ka oma uskumuste looja.

Tahan jagada kuulsa rakubioloogi Bruce Liptoni videot, kus on “puust ja punaseks” tehtud meie alateadvuse mehhanismi toimivus ja kuidas oma uskumusi muuta.

Valin ennast toetavad uskumused!

Vaata videot siit:

https://www.youtube.com/watch?v=xsA91lxuF00Lisa kommentaar

Email again: