Kes on Sinu autoriteet - kas Sina või keegi/miski teine?

Kasulikku

Kommenteeri

Me tunneme igatsust tõe ja tõelise olemuse järele - igatsust elada oma hingest, inspiratsioonist, enda südamest.

Kuid mis on Tõde, mis on tõeline olemus?

Seda on võimatu defineerida, sest see seaks kohe piirid. Kuid tõeline olemus on piiritu, järjest avanemises ja avastamises. See avastamine viib meid tihtipeale alguses ka meie kõige pimedamatesse osadesse. Sest elada enda tuumast tähendab, et kõike tuleb näha ehedalt ja ausalt.

Kuidas toime tulla selle “köieveoga” - sisemuse ja väljaspool oleva (kellegi teise, kollektiivse), tuuma ja välise vahel?

Tuleb ka tunnistada, et tihtipeale elame piisavalt autopiloot-režiimil, et ei suuda selget vahet teha ja ära tunda, kas elan oma pärisolemusest lähtuvalt või mingi nö programmi või uskumuse järgi.

See ei tähenda, et peaksime kõiki programme ja uskumusi halvaks, negatiivseks pidama. Üldse, halb/hea on veel omaette teema ja vastandumine ei ole kindlasti mitte lahendus.

Kuid eelmise teema juurde tagasi - küsimus on pigem selles, kas tunneme lõhet selle vahel, mis on sisimas sügaval meie tõde ja mis on väline programm, mis meid hoopiski tihtipeale “draivib”, mille järgi reageerime, tegutseme jne. Kas meis on ebakõla tuuma ja välise vahel?

Mis on see tuum? Kuidas seda rohkem tähele panna ja tõest lähtudes elada?

Kuulates enda südame häält. Valides kuulata südame häält. Süda on portaal meie tuumani. Ma ütleks isegi selle kohta - südameteadvus. Ja see on kummaline, et südameteadvust lahti seletada on päris keeruline, kuid enamus meist tunneb selle siiski kohe ära - selle vahe, kas elan, teen valikuid südame-eetika järgi või mitte .

Südame portaali läbides avanevad meile uued teadvustasandid ja mulle tundubki, et südame-eetika on siin võtmetähtsusega, sest see on ainuke viis, kuidas uus teadvustasand saab avalduda. See on valik sukelduda sügavale, kus valitseb tõeline vabadus, armastus. Seal puudub “lugu” kohtumõistmisest ja idealiseeritud kujutised sellest, kuhu peaksime minema. Seal on olemas Olemine, puhas Olemine - piiritu vabadus. Ja sellest Olemisest lähtub ka täiesti uue kvaliteediga elamine ja tegutsemine. See on nii põnev avastus ja kogemine, tuua SEE UUS tasand (ja järjest järgmised uued) siia mateeriasse, materiaalsele tasandile, igapäevasesse ellu.

Seda UUT on võimalik tuua oma ellu läbi Praeguse. Hetke. Läbi Praeguse Igavikulise Hetke. Südameteadvuse tasandil ei ole hirmu. Hirm tekib kõige rohkem siis, kui oleme ära liikunud enda keskmest, praegusest hetkest. Praeguses olemine tähendab seda, et kõik minu sisemised tugevused tulevad kokku ja integreeruvad ning see toimub, olles täielikult kohal enda KEHAS, HINGES ja TUNNETES. Ja sel juhul kogeme ka seda, kuidas kõik, KÕIK loomine käib praegu, hetkel. Ka mineviku ja tuleviku loomine.

Praeguses Igavikulises Hetkes loomine vajab tohutut usaldust. Usaldust oma sisetunde, südametunde vastu, enda sisemise autoriteedi vastu. Sellega kaasneb ka võimalus olla programmidest vaba või kui soovid, valida mõni programm, mis on Sinuga kooskõlas. Kuid siis teed seda teadlikult, mitte autopiloodilt.

Kas usaldad enda Sisemist Autoriteeti?

Autor: Kristi Saar

Lisa kommentaar

Email again: